Przejdź do głównej zawartości

Szok w skrzynce pocztowej

T O N I      N A P I S A Ł

Jak co dzień rytuał, zaraz po odpaleniu kompa sprawdzam kto, gdzie i co, pisał. Oczywista oczywistość, że również sprawdzam skrzynkę, a tu szok.😯
...no mniej więcej tak właśnie wybałuszyłem oczy na temat jednego z emaili:
"Ty debilu"
Pomyślałem:
- Co kurde znowu ktoś ode mnie chce, co ja komu zrobiłem? - zerknąłem na autora, kobieta...
nie znam...
Pełen zaskoczenia i ciekawości kliknąłem by przeczytać treść:
"Ty debilu co Ty do cholery robisz! Zaczął mi ryczeć dupek z Audycy kiedy wjechał we mnie, oczywiście on nie dał pierwszeństwa. Jak to za zwyczaj jest, jemu nic się nie stało, ja miałem gorzej. Poryczał trochę i pojechał. Trzeba przyznać nagle nie wiedziałem jak postępować, szkoda ze nie miałem wtedy ta kamerę żeby udowodnić moją prawdę."
Całość okazała się reklamą kamery do samochodu.😦

Komentarze

  1. hahahha a można zawału dostać ))) Mnie w reklamach zachęcają do przedłużenia penisa i nie wiem, czy na poważnie tego nie wziąć... bo raz można się pomylić, ale nie jak kolejny raz idzie w moją stronę zachęta...Może więcej ode mnie wiedzą?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny. Dziękuję.

Popularne posty z tego bloga

6/2016 z cyklu: Ja i mój rower. Przez Suchy na Łączkę i Filipkę

T O N I      N A P I S A Ł
z cyklu: Ja i mój rower
Gdyby nie wczorajsza 2 zmiana i powrót do domu przed północą, pewnie wybrałbym się w trasę, którą planuję już od kwietnia. Tydzień temu nawet rzuciłem hasło na fb, ale nie wypaliła pogoda.
Dobra, zdradzę wam sekret z posta 4/2016.😉Chodzi o drugie podejście na Girovą i odnalezienie dwóch jaskiń.
Wtedy już mi zabrakło sił, więc teraz w planie mam podjazd pociągiem do Mostów u Jabłonkowa, a potem przez Studeničny. Pewnie nie lekka trasa, ale obiecałem sobie.

Dziś pospałem więc plan trza odłożyć, ale czasu wystarczająco na to by odwiedzić Łączkę. Tym bardziej, że pewna znajoma podsunęła mi informację, że podobno można też z Bystrzycy Suchy.
Okolicę częściowo znam z pracy, ale tylko do ostatniego przystanku.

Czantoria. Pochodzenie i otaczające ją legendy.

T O N I      N A P I S A Ł
Jadąc kiedyś do pracy kupiłem sobie gazetę, tygodnik naszego regionu.
Pomyślałem sobie, że jak będzie dobra robota na cnc to będzie czas poczytać co w trawie piszczy. Tylko nie mówcie majstrowi.😀

Czas rzeczywiście miałem, chwilami, kiedy program zadbał o to bym na chwile usiadł.
Poza informacjami z regionu z wielką uwagą przeczytałem artykuł o Czantorii i o tym skąd właściwie pochodzi jej nazwa.
Jak wiecie, Czantorię widzę, o ile nie ma mgły, codziennie z okna czy jak wyjdę z domu. Tym bardziej zainteresował mnie ten temat.

Zaćmienie słońca, wierzenia, zabobony i praktyki.

T O N I      N A P I S A Ł
W związku z dzisiejszym zaćmieniem słońca, przypomniało mi się, że z tym wydarzeniem od dawna zawsze wiązały się różnego rodzaju zabobony, wierzenia.
Najprawdopodobniej tego typu przesądy czy wierzenia pochodzą i dotyczą miejsc na ziemi, gdzie bogiem jest (albo było) słońce.
Chciałbym powiedzieć, że chrześcijan i osób wierzących w prawdziwego Boga to nie dotyczy. Niestety nie było by to prawdą.