Charytatywne 31 dni na Czantorii - zachęcam i zapraszam


Nieoczekiwanie wpadł mi pomysł na krótki temat, który muszę zamieścić, ponieważ osobiście mnie to zachęciło jak również zbiegiem okoliczności znam osobę, której to dotyczy.
Przy okazji swojego osobistego wyzwania chciałem się pochwalić, że wczoraj znów osiągnąłem szczyt, czyli w tym roku po raz 3.(fotki = linki do aktywności)

Wygląda ale na to, że będę "musiał" zmienić plan i zamiast Soszowa będę chodził na Czantorię. Żaden problem, okazuje się, że na Czantorię też mam niecałych 6 kilometrów.
Tym samym chcę was zaprosić (nie mam z organizacją nic wspólnego) i zarazem zachęcić do wzięcia udziału w wydarzeniu, które będzie trwało cały miesiąc marzec. Informację zamieściłem również w grupie rowerowej, którą znacie z moich wcześniejszych aktywności.
Pozwolę sobie zacytować najważniejsze informacje skopiowane z tego wydarzenia:
Charytatywne 31 dni na Czantorii
Ruszamy z nowym projektem na sportowy marzec!
Zapraszamy do rywalizacji biegowej, rowerowej, pieszej i z ulubionym czworonogiem na dobrze Wam znanych szlakach na Wielką Czantorię. Cel jest słuszny: pomagamy naszej ustrońskiej koleżance wygrać z rakiem. I nie trzeba być codziennie na szczycie aby wygrać! Ot co!
ZASADY:
1. W wyzwaniu może wziąć udział każdy kto zdobędzie Czantorię. Wyzwanie ma charakter wyłącznie towarzyski, a jego celem jest integracja środowiska biegaczy/piechurów i rowerzystów.
2. Zadaniem każdego uczestnika jest siłą własnych mięśni i woli  
(pieszo, biegowo, rowerem) zdobyć szczyt Czantorii z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i wpisanie się do zeszytu , który umieszczony będzie przy Horská Chata Čantoryja w zamykanej skrzynce.
3.  Do rywalizacji wliczany jest maksymalnie jeden trening dziennie (0:00-23:59) w dniach 1-31 marca 2021 roku. 
4. Aby trening został zaliczony uczestnik musi: 
- wpisać się do zeszytu - data godzina, imię i nazwisko 
- zrobić zdjęcie wpisu (mile widziane zdjęcie wpisu a także wasze selfie lub widok z Czantorii) i umieścić w dyskusji pod wydarzeniem w ciągu 24h od treningu. Jeżeli nie możecie zrobić zdjęcia bo np telefon Wam się rozładował ( a nie powinien!) to przyjmiemy również ślad waszego gps.
- wpisanie się do tabelki ( również w przeciągu 24 h od treningu), 
(dostępna od 1 marca). Zmiany w tabelce zapisują się automatycznie - 1 trening - 1 punkt. 
5. Planujemy happy days czyli dni punktowane podwójnie, wtedy wpisujemy 2 pkt za 1 trening. 
6. Nagrody przyznajemy osobom, które minimum 10 razy zameldują się na Czantorii. W ciągu miesiąca można zdobyć maksymalnie trzy nagrody.
7. Wszystkie wpisy za kogoś lub za wyjazd na szczyt wyciągiem będą usuwane. Bawmy się fair play
8. Każda osoba bierze udział w rywalizacji na własną odpowiedzialność, mając świadomość ewentualnego ryzyka wynikającego ze zdobywania szczytów górskich zimą. 
9. Pamiętajmy, że góry są naszym wspólnym dobrem, nie śmiecimy, zwracamy uwagę innym.

0 Komentarze