Wstęp do czatowania


Kiedyś, dawno dawno temu powstał pokój Cieszyn na OnetCzat, potem zniknął, a po reanimacji znowu odżył. Rozwijał się lub też stał w miejscu. Właściciel pokoju dokładał wszelkich starań by uprzyjemnić klikanie. Jednym z pomysłów była internetowa strona pokoju, która witała gości słowami:
Za stronami i portalami, gdzieś w zakamarkach Internetu, możesz znaleźć wirtualny pokój Cieszyn, w którym przesiadują sympatyczni i chętni do rozmowy czatusie, którym być może podobnie jak tobie, brakuje czegoś w realnym świecie (doskwiera im nuda, niezrozumienie, chęć poznania kogoś interesującego ...)

Czasami zdarzy się, że jest ich tam niewielu albo nawet nikogo niema...niektórzy idą do pracy, do szkoły lub po prostu poszli... Wielu z użytkowników porusza się za pomocą Taboret2 który poza stabilnością klikania ma również wiele innych dogodności , u nas w pokoju, jedną z nich jest możliwość słuchania Radio.
Serdecznie zapraszam do zalogowania się do naszego pokoju.
Czat, wbrew temu co niektórzy twierdzą, to nie tylko wirtualne spotkania, bo bardzo często udawało się spotkać osobiście poznając miłych ludzi, a to powodowało, że klikanie stało się bardziej osobiste.
Rodziły się przyjaźnie mniejsze lub większe i wiele osób chociaż dziś nie ma na czacie ma ze sobą kontakt.

Przez pokój przeszła niejedna burza nastrojów, ale istnieje do dziś.
Strona pokoju z jednej strony poprzez brak zainteresowania, a z drugiej strony przez pojawiające się osoby wcale niezwiązane z Cieszynem, została zamknięta, ale internet daje wiele możliwości do dzielenia się swoimi pomysłami, hobby czy radami.

Zawartość postów oznaczonych Toni Czatuje to wszystko związane z czatem, czyli klikanie poprzez program zamiast apletu (czyt. przeglądarka i Java), dodatkowe emoty i skrypty chyba, że ktoś woli stary "dobry" aplet.
W miarę czasu i zainteresowania pojawią się różnego rodzaju rady i instrukcje dotyczące samego czata.
czy też wielu możliwości z nim związanych, takimi jak popularne w wielu pokojach radio.

OnetCzat również posiada oddział pomocy, w którym znajdziecie większość nurtujących was pytań na temat ustawień, funkcji i ogólnie czata.
Jeżeli mimo wszystko nie wiesz czegoś, spróbuję ci pomóc tutaj.
Nie ma tego w radach i instrukcjach? - piszcie do mnie, postaram się rozwiązać wasz problem.

Przyjemnego czytania i klikania.

0 Komentarze